KONST / Litografier / Färglitografi 13475420
nr 1347 5420
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/125, daterad 1977. Motivet: 50x38cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:59:15
10/9 21:55:16
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg